Kurumsal Web Sitemiz Yenilendi

Kurumsal Web Sitemiz Yenilendi

  • 927 Okuma
  • 20 Ocak 2021, 11:00

Aze Çevre Teknolojileri A.Ş. olarak güncel trendlere uygun olarak kurumsal web sitemiz www.azecevre.com adresini yenilemiş bulunmaktayız.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha işlevsel ve aradığınız bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabileceğiniz güncel bir web sitesi hazırladık.

Yeniden tasarlanan dinamik içerik yönetimi sayesinde projelerimiz hakkında her zaman en güncel bilgiye ulaşabileceksiniz.

Profesyonel bir tasarım ajansı tarafından gerçekleştirilen tasarım ve içerik geliştirme çalışmalarından sonra yayına giren azecevre.com, modern çizgisi, görsel olarak canlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çekiyor.

Teknolojik olarak günümüz standartlarına uygun olarak geliştirilen web sitemiz, SEO'ya (Arama Motoru Optimizasyonu) ve W3C standartlarına uygun, modüler ve geliştirilebilir bir altyapı ile hazırlandı.

Üst bir performansa sahip olan AZE'nin kurumsal websitesi, tüm internet tarayıcılarının yanı sıra Android yazılımlı cihazlar, iPad, iPhone'larla da tamamen uyumlu olarak geliştirildi.